Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14.-20.6. 2010

Dne 14.6.2010 v 00,55 hod. oznámila telefonicky žena, že byla v herně Sport bar na ul. 17.listopadu napadena mužem, který ji ohrožoval nožem. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která muže, odpovídajícího popisu a který z místa uprchl, zadržela v 01,20 hod. na ul. Jeremenkově. Napadená žena jej identifikovala jako pachatele. Dále bylo zjištěno, že tento muž poškodil před výše uvedenou hernou 3 kola zaparkovaného osobního automobilu. Pachatel byl převezen na Policii ČR, kde se podrobil dechové zkoušce s výsledkem 1,05 promile alkoholu v dechu. Byl u něj proveden i test na drogy s pozitivním výsledkem na látku pervitin.

Dne 19.6.2010 v 01,15 hod. bylo telefonicky oznámeno, že před budovou 6. ZŠ nějaký mladík rozbil skleněnou láhev a z místa odchází k ul. Šumavské. Hlídka MP Šumperk tohoto mladíka vzápětí zadržela a ten se k činu doznal. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 19.6.2010 v 03,00 hod. asistovala hlídka MP Šumperk hasičům při likvidaci požáru na Hlavní třídě, kde neznámý pachatel zapálil kartony ve dvoře restaurace Slovan a následně se vzňala protiprachová plachta na lešení . Hasičským záchranným sborem byl požár uhašen.

Dne 19.6.2010 se podílela Městská policie Šumperk na usměrňování dopravy při cyklistickém závodu „Do sedel“.

Dne 19.6.2010 byl hlídkou MP Šumperk nalezen na ul. Reissově pohřešovaný mladík, který byl vzápětí převezen na Policii ČR k dalšímu opatření.

Dne 20.6.2010 v 11,00 hod. bylo oznámeno z prodejny Kaufland na Vítězné ulici, že nějaký bezdomovec vypil přímo v prodejně 0,5 l vodky a nějaké víno a zkolaboval. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, opatřený čipem, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.6.2010 13:24:13 | přečteno 1444x | hrachovina
load