Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 14.-20.12.2009

Ve dnech 15. - 17.12.2009 zajišťovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek na nám. Míru při vystoupení souborů u vánočního stromu.

Dne 10.12.2009 zabezpečovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 15.12.2009 řešila hlídka MP Šumperk na nádraží ČD muže za porušení OZV č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Tomuto muži byla uložena bloková pokuta.

Dne 16. a 18.12.2009 bylo přijato oznámení, že se na rybníku „Benátky“ nachází labuť, která se nehýbe a je zřejmě přimrzlá k ledu. Strážníci MP v součinnosti s hasiči HZS toto oznámení prověřili a v obou případech bylo zjištěno, že labuť je v pořádku.

Dne 17.12.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Vikýřovické muže, který byla osobou hledanou Policií ČR. (nástup do výkonu trestu). Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 18.12.2009 se v odpoledních a večerních hodinách zúčastnili strážníci MP Šumperk dopravně bezpečnostní akce v součinnosti s Policií ČR, která byla zaměřena na podávání alkoholu mladistvým, hledané osoby, dopravní přestupky a veřejný pořádek ve městě.

Dne 19. a 20.12.2009 zadržely hlídky MP Šumperk na ul. J. z Poděbrad a Jesenické dvě osoby, po kterých bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR. Obě osoby, jednalo se o muže, byly omezeny na osobní svobodě a předány Policii ČR.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.12.2009 13:15:57 | přečteno 1693x | hrachovina
load