Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13.-19.6.2011

Dne 17.6.2011 řešila hlídka MP Šumperk v prodejně Penny Market ženu, která zde úmyslně poškodila zboží. Za její jednání jí byla uložena bloková pokuta.

Dne 18.6.2011 zajišťovala hlídka MP Šumperk bezpečnost a veřejný pořádek při startu cyklistického závodu „Do Sedel“.

Dne 19.6.2011 byla přivolána hlídka MP Šumperk ke krádeži zboží v prodejně Albert na ul. dr. E. Beneše. Součinností bylo zjištěno, že pachatel krádeže byl za obdobný skutek  v posledních třech letech potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dále byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán náhradnímu majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 20.6.2011 13:28:51 | přečteno 2067x | hrachovina
load