Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13.-19.2.2012

Dne 13.2.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Evaldově ženu, která je podezřelá z krádeže lyžařské bundy, která byla odcizena předešlého dne na ul. Žižkově. Uvedená bunda jí byla, vzhledem k tomu, že nedokázala hodnověrně prokázat její nabytí, odebrána  a věc byla postoupena správnímu orgánu k projednání.

Dne 14.2.2012 oznámil na MP Šumperk muž, že před nádražím ČD sedí na lavičce podnapilý a zřejmě podchlazený muž. Na místo byla přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 14.2.2012 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Vančurově ženu, která neuklidila exkrementy po svém psu. Za tento přestupek jí byla uložena  bloková pokuta.

Dne 15.2.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Tohoto muže předala hlídka MP Šumperk na Obvodní oddělení Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 17.2.2012 ve 12,30 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk do herny Bonanza, kde došlo ke vzájemnému napadení dvou mužů a k poškození majetku. Důvodem potyčky bylo podezření na krádež finanční hotovosti, kvůli kterému napadl jeden druhého. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 18.2.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodě.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předán majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 20.2.2012 10:48:00 | přečteno 1526x | hrachovina
load