Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 13.-19.12. 2010

Ve dnech 13. a 14.12.2010 zajišťovaly hlídky MP Šumperk veřejný pořádek na nám. Míru při zpívání koled u vánočního stromu.

Dne 15.12.2010 zajišťovali strážníci MP Šumperk veřejný pořádek při hokejovém utkání na zimním stadiónu.

Dne 16.12.2010 v dopoledních hodinách řešila hlídka MP Šumperk na autobusovém nádraží dva muže za porušení obecně závazné vyhlášky o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 18.12.2010 v 19,45 hod.byla přivolána hlídka MP Šumperk do Dvořákových sadů k muži, který zde ležel na zemi, zřejmě v podnapilém stavu. Tomuto muži byla přivolána ZZS. Muž nebyl zraněn a byl proto převezen za asistence městské policie do místa bydliště.

Dne 18.12.2010 ve 20,54 hod. telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že má obavy o svou přítelkyni, která jí měla telefonem sdělit, že chce skoncovat se životem a jde si lehnout na koleje. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tuto ženu později nalezla na autobusovém nádraží. Této ženě byla přivolána ZZS a ta ji odvezla na odborné lékařské vyšetření.

Dále bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi; jeden byl předán majiteli a tři byli převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.12.2010 11:01:33 | přečteno 1645x | hrachovina
load