Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12.-18.4.2010

Dne 12.4.2010 nalezla hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu nezletilého mladíka, který byl již čtyři dny pohřešován. Tento mladík byl předán hlídce Policie ČR a následně jeho matce.

Dne 12.4.2010 ve 20,30 hod. bylo přijato telefonické oznámení, že tři mladíci měli na ul. Slovanské rozkopat odpadkový koš a ukopnout zpětné zrcátko u jednoho ze zaparkovaných vozidel. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tyto mladíky zadržela na ul. Gen. Svobody a vzápětí je předala přivolané hlídce Policie ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 13.4.2010 bylo na MP oznámeno, že na ul. Vančurově vytéká ze zaparkovaného vozidla benzín. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk a věc byla oznámena HZS, který provedl lokalizaci benzínové skvrny na vozovce. Hlídkou MP byl vyrozuměn majitel vozidla a vyzván, aby si toto vozidlo zabezpečil před dalším možným únikem provozních kapalin.

Dne 13.4.2010 ve 22,30 hod. byl hlídkou MP kontrolován cyklista, který porušil pravidla provozu na pozemních komunikacích. Při projednávání věci vyšlo najevo, že jel pod vlivem alkoholu. Byla u něj provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem, věc byla proto předána správnímu orgánu k projednání.

Dne 17.4.2010 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje ženu, hledanou Policií ČR. Tato žena byla proto předvedena na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; jeden je umístěn v odchytovém kotci a druhý byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 19.4.2010 15:14:10 | přečteno 1603x | hrachovina
load