Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 12.-18.10.2009

Dne 13.10.2009 byla přivolána hlídka MP do domu na ul. Evaldově, kde se pečovatelka nemohla dostat do bytu své klientky, která měla ležet v tomto bytě na zemi a klíč měla v zámku. Byt byl později za asistence městské policie otevřen a klientka byla převezena k ošetření do nemocnice v Šumperku.

Dne 16.10.2009 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivní akce pro žáky základních škol „Na kole do školy bezpečně“, kterou pořádá Vila Doris.

Dne 17.10.2009 v 01,05 hod. řešila hlídka MP na Hlavní třídě rušení nočního klidu hlasitě hrající hudbou ze Sport baru Opera. Věc byla projednána na místě s odpovědnou osobou, které byla uložena bloková pokuta.

Dne 17.10.2009 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Zahradní majitelku psa za znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Za toto jednání jí byla uložena bloková pokuta.

Dne 17.10.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém utkání.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 19.10.2009 16:50:26 | přečteno 1705x | hrachovina
load