Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11.6. - 17.6. 2012

Dne 11.6.2012 v 15,47 hod. telefonicky oznámila na MP žena, že se nachází na ul.Revoluční na balkoně ve třetím patře žena ležící na zemi, která naříká a nemůže vstát. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která se k ženě dostala přes sousední balkon. Žena byla při vědomí, ale nebyla schopna vstát. Byla proto přivolána ZZS, která ženu ošetřila.

Dne 15.6.2012 se zúčastnili strážníci Městské policie Šumperk akce „Na kole do školy bezpečně 2012“, určené pro žáky základních škol.

Dne 16.6.2012 v 00,40 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul.Krátká mladíka, který pomočil služební vozidlo MP. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 16.6.2012 v 03,10 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Gen.Svobody dva mladíky, kteří jsou důvodně podezřelí z krádeže peněženky, kterou měl při sobě další muž. Oba mladíci byli omezeni na osobní svobodě a poté předáni přivolané hlídce PČR k dalšímu opatření.

Dne 16.6.2012 ve 05,00 hod. řešila hlídka MP na ul.Šumavská mladíka, který v místě převrátil a následně vysypal odpadkový koš. Byla mu uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, 2 byli předáni majitelům a 1 byl umístěn do kotce na MP.

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 19.6.2012 13:46:44 | přečteno 1378x | hrachovina
load