Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11. - 24.7.2011

Dne 13.7.2011 ve 22,30 hod. zadržela hlídka MP na ul.8.května muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou přístrojem Dräger bylo naměřeno 1,01 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 17.7.2011 ve 22,55 hod. bylo oznámeno na MP Šumperk rušení nočního klidu z restaurace Slovan na Hlavní třídě. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk a projednala věc s provozovatelem. Ten však odmítl vyřešit přestupek na místě, událost byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 20.7.2011 bylo hlídkou MP Šumperk řešeno znečištění veřejného prostranství psími exkrementy na ul. Tatranské. Majiteli psa byla uložena bloková pokuta.

Dne 21.7.2011 ve 20,00 hod. byla na nádraží ČD zadržena pohřešovaná osoba, která byla vzápětí převezena na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 22.7.2011 bylo oznámeno narušování občanského soužití majitelem bytu na ul. Zahradní, kde má docházet ke znečišťování balkonu sousedem. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi,  kteří byli předáni do útulku, dále jeden papoušek, který byl předán majiteli a pavouk sklípkan, který byl předán do zookoutku Domu dětí a mládeže na nám. Míru.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 25.7.2011 10:42:06 | přečteno 2133x | hrachovina
load