Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11.-17.8.2008

Dne 13.8.2008 byli u prodejny Hypernova přistiženi dva muži, kteří porušovali obecně závaznou vyhlášku č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Jednomu z nich byla uložena bloková pokuta, přestupek druhého muže byl předán správnímu orgánu, protože odmítl věc řešit v blokovém řízení.

Dne 14.8.2008 ve 22,15 hod. bylo oznámeno na MP Šumperk, že na ul. Jánošíkově mají nějací mladíci převracet popelnice. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, které se podařilo jednoho z nich na místě zadržet. Ten se k činu doznal a byla mu uložena bloková pokuta a převrácené popelnice dal na místo.

Dne 17.8.2008 bylo oznámeno na MP Šumperk, že za prodejnou Sportissimo na ul. Vítězné někdo pálí nějaký odpad. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila muže, který opaluje elektrické kabely. Věc byla zadokumentována a předána k dořešení správnímu orgánu.

V době od 13. - 17.8.2008 se strážníci MP Šumperk podíleli na zajišťování veřejného pořádku při pořádání Mezinárodního folklorního festivalu v Šumperku. Narušení veřejného pořádku nebylo zaznamenáno.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni dva psi, z nichž jeden byl předán majiteli a jeden je umístěn v odchytovém kotci MP Šumperk.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 19.8.2008 13:10:03 | přečteno 1945x | hrachovina
load