Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11.-17.4.2011

Dne 12.4.2011 ve 14,10 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 2,48 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 12.4.2011 v 15,06 hod. telefonicky oznámil na MP muž, že jde po ul.Americká nějaký mladík, který ukopává z aut zrcátka a kope do nich. Hlídka MP muže dle popisu zadržela v domě Čsl. armády 24, Šumperk. Jelikož tento muž způsobil na několika vozidlech škodu, byl omezen na osobní svobodě a poté převezen na OO PČR Šumperk, kde si ho převzali k dalšímu opatření. PČR si poté věc převzala na místě k dalšímu šetření.

Dne 13.4..2011 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenická muže, po kterém bylo vyhlášeno pátrání Policií ČR ( nástup do výkonu trestu ). Tento zadržený muž byl poté předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 15.4.2011 ve 21,15 hod. řešili strážníci MP Šumperk dva mladíky za znečištění veřejného pros-tranství na ul. Kostelní náměstí ( v místě močili ). Oběma pachatelům byla uložena bloková pokuta.

Dne 15.4.2011 ve 21,45 hod. řešili strážníci MP Šumperk mladíka, za rušení nočního klidu hlasitě reprodukovanou hudbou na ul. Radniční, kterou si pouštěl ve svém motorovém vozidle. Pachateli byla uložena bloková pokuta.

Dne 16.4.2011 ve 05,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 1,51 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 16.4.2011 v 19,40 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Šumavská muže, který řídil osobní motorové vozidlo, přestože měl vyslovený zákaz řízení. Dále byla u něho provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,37 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dále bylo řešeno 13 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi; 1 byl předán majiteli a 1 byl umístěn na MP.

V Šumperku dne 19.4.2011

URBÁNEK Martin, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 19.4.2011 10:42:48 | přečteno 2400x | matusu
load