Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 11.-17.1.2010

Dne 14.1.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Reissově ženu za založení černé skládky. Věc byla vyřešena na místě v blokovém řízení.

Dne 15.1.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Terezínské muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR.

Dne 15.1.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu ženu za znečištění veřejného prostranství psími exkrementy. Byla jí uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 12 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.1.2010 10:39:44 | přečteno 1594x | hrachovina
load