Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10.-16.5.2010

Dne 13.5.2010 zadržela hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje dva podnapilé muže, z nichž jeden verbálně a poté i fyzicky napadl zakročující strážníky. Strážníci proti útočníkovi použili donucovací prostředky a přiložili mu pouta. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, které byl pachatel předán pro podezření ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě.

Dne 14. a 15.5.2010 se zúčastnili strážníci MP Šumperk preventivních akcí pro střední a základní školy na základně CO na Lužích.

Dne 15.5.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na nám. Republiky ženu, která řídila osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 0,47 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Dne 15.5.2010 asistovali strážníci MP Šumperk při požáru zahradní chatky v zahrádkářské kolonii Pod vyhlídkou. Požár dále šetří Policie ČR a HZS.

Dne 15.5.2010 byla hlídka MP Šumperk při projednávání přestupku - stání na zeleni, verbálně napadána mužem, podezřelým z tohoto přestupku. Věc byla zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Bylo řešeno 10 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 17.5.2010 10:20:40 | přečteno 1609x | hrachovina
load