Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10.-16.11.2008

Dne 10.11.2008 bylo telefonicky oznámeno ženou, že byla fyzicky napadena mužem na ubytovně na ul. Zábřežské. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která věc projednala jak s napadenou ženou, tak s mužem, kterého žena označila za pachatele. Tento však napadení popřel. Žena byla převezena na ošetření do nemocnice a věc byla předána Policii ČR.

Dne 11.11.2008 prováděla hlídka MP Šumperk kontrolní činnost na ul. Reissova a přilehlých parkovišť, kde bylo zjištěno, že jeden z řidičů zde zaparkovaných vozidel ruší občany nadměrně hlasitou hudbou ze svého auta. Řidič odmítl věc řešit na místě, byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 14.11.2008 bylo v dopoledních hodinách řešeno v Sadech 1.máje porušení OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla postoupena do správního řízení, protože pachatel, který se tohoto přestupku dopustil již vícekrát, omítl řešit věc na místě.

Dne 15.11.2008 byla přivolána hlídka MP do prodejny Penny market na ul. Fialově k drobné krádeži. Při zjišťování totožnosti pachatele vyšlo najevo, že byl již za podobný čin v posledních 3 letech trestán.Věc byla proto předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 15.11.2008 byla MP Šumperk přivolána do restaurace Hupa na ul. B. Němcové, kde docházelo k napadání hostů podnapilými muži. U těchto tří mužů byla provedena dechová zkouška s výsledkem od 1,58 do 2,39 promile alkoholu. Na místo byla přivolána i hlídka Policie ČR, která si tyto pachatele výtržnosti převzala.

Dále bylo řešeno celkem 6 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, jeden byl předán majiteli a jeden převezen do útulku.

V Šumperku dne 18.11.2008

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 18.11.2008 15:57:28 | přečteno 1793x | matusu
load