Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10.-16.10.2011

Dne 10.10.2011 v 04,50 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. 17.listopadu muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Tento řidič byl vyzván k provedení dechové zkoušky, při které bylo naměřeno 2,73 promile alkoholu v dechu. Na místo byla proto přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 12.10.2011 zjistila hlídka MP Šumperk černou skládku na ul. Bratrušovské. Na místě byla odložena nefunkční televize, pila a nějaké písemnosti, podle kterých strážníci dohledali osoby, podezřelé z tohoto přestupku. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 12.10.2011 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 13.10.2011 v 19,40 hod. byla přivolána hlídka MP Šumperk do restaurace Kotelna, kde mělo dojít k vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma muži. Důvodem byl spor o vlastnictví jízdního kola. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu opatření. 

Bylo řešeno  5 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.10.2011 13:58:15 | přečteno 1514x | hrachovina
load