Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 10.-15.4.2012

Dne 10.4.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Reissově muže, který byl osobou hledanou policií ČR. Muž byl předveden na Obvodní oddělení PČR k dalšímu opatření.

Dne 11.4.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Albert, kde zadrželi zloděje. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za takový skutek potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 11.4.2012 ve 20,00 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Bratrušovské muže, který znečistil veřejně prospěšné zařízení; jednalo se o autobusovou zastávku. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 14.4.2012 v 18,30 hod. telefonicky oznámila na MP Šumperk žena, že na ul. Temenické, nedaleko prodejny Hruška leží na zemi mladík a je zraněn v obličeji. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zraněnému přivolala ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Dne 14.4.2012 ve 22,18 hod. kontrolovala hlídka MP Šumperk na ul. Temenické muže, který jel na jízdním kole bez osvětlení. Při projednávání přestupku tento muž odmítl prokázat svou totožnost, byl proto předveden k jejímu zjištění na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku. Po zjištění totožnosti u něj byla provedena dechová zkouška s výsledkem 2,73 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k této skutečnosti byla celá věc předána správnímu orgánu k dalšímu šetření.

Dne 15.4.2012 v 09,05 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Langrově mladíka, který převracel na ul. gen. Svobody odpadkové koše a květináče s okrasnými dřevinami. Byla mu uložena bloková pokuta a nařízeno uvést vše do původního stavu.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 16.4.2012 16:49:20 | přečteno 1896x | hrachovina
load