Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1. - ;6.1.2008

Dne 1.1.2008 v 0,40 hod. byla přivolána hlídka městské policie na ul. Husitskou, kde bylo oznámeno fyzické napadení dvou mužů skupinou vietnamských občanů. Jednoho z napadených mužů odvezla RZS do nemocnice. Celá věc byla předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Vzápětí byl oznámen incident z restaurace Luna na nám. Republiky, kde byl hlídkou MP zadržen muž, který poškodil vybavení restaurace tím, že v těchto prostorách vystříkal práškový hasicí přístroj. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala.

2.1.2008 ve 23,15 hod. byla přivolána hlídka MP na ul. Havlíčkovu, kde došlo k poškození skleněné výplně na dveřích prodejny. Na místě byl zjištěn podnapilý muž, který seděl na zemi před touto prodejnou. Věc byla předána příslušnému správnímu orgánu.

5.1.2008 v 19,55 hod. byl hlídkou MP zadržen na ul. Jeremenkova v Šumperku podnapilý řidič motorového vozidla. Strážníky byla u řidiče provedena dechová zkouška a bylo naměřeno 2,72 promile alkoholu. Věc byla předána na místě Policii ČR.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 10.1.2008 10:46:43 | přečteno 1724x | hrachovina
load