Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1.8. - 7.8. 2011

Dne 3.8.2011 řešila hlídka MP Šumperk na ul.M.R.Štefánika muže, který rušil noční klid hlasitě reprodukovanou hudbou, kterou měl puštěnou ve svém motorovém vozidle. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 4.8.2011 v 07,00 hod. neoprávněně vniklo do areálu bratrušovského koupaliště 5 mladíků, kteří se v místě koupali. Všem pěti byla uložena bloková pokuta.

Dne 7.8.2011 v 02,30 hod. neoprávněně vnikli do areálu bratrušovského koupaliště 2 mladíci, kteří se v místě koupali. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, 1 byl předán majiteli a 3 byli umístěni na MP.

V Šumperku dne 8.8.2011

Martin URBÁNEK, zástupce ředitele MP

Vytvořeno 17.8.2011 11:02:36 | přečteno 1996x | matusu
load