Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1.-7.9.2008

Dne 1.9.2008 zadržela hlídka MP Šumperk krátce po půlnoci na ul. Gen. Svobody muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Na místě byla provedena opakovaně dechová zkouška přístrojem Dräger, ovšem neúspěšně. Věc byla předána na místě Policii ČR k dalšímu šetření.

Dne 2.9.2008 bylo řešeno porušování OZV č. 4/2008 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství v Sadech 1.máje v Šumperku. Muži, který tuto vyhlášku nerespektoval, byla uložena bloková pokuta.

Dne 2.9.2008 byl při kontrolní činnosti v areálu Armády spásy zadržen hledaný muž, který byl vzápětí předán na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 5.9.2008 v 02,15 hod. bylo telefonicky oznámeno na MP Šumperk, že za hernou Blue Star 3 mladíci rozbili okénko zaparkovaného osobního motorového vozidla. Na místo byla vyslána neprodleně hlídka strážníků, které se podařilo jednoho z pachatelů zadržet. Věc byla na místě předána Policii ČR a podle zajištěných stop na vozidle byl zadržený muž tím, kdo toto vozidlo poškodil.

Dne 5.9.2008 řešila hlídka MP Šumperk založení černé skládky na ul. Žerotínova. Podařilo se zjistit původce této skládky, kterému byla uložena bloková pokuta a tato skládka byla původcem odstraněna.

Dne 5.9.2008 byla při kontrole osob na ul. Fialova zadržena hledaná dívka, která měla u sebe blíže neurčené množství návykové látky. Tato dívka byla předvedena na obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku k dalšímu opatření.

Dne 7.9.2008 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkova muže, který řídil osobní motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hladina alkoholu 2,19 promile. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc na místě převzala.

Byly řešeny 3 krádeže v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 9.9.2008 14:23:47 | přečteno 1689x | hrachovina
load