Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1.-7.11. 2010

Dne 3.11.2010 byla hlídka MP Šumperk přivolána ke rvačce do baru Dakota na Hlavní třídě. Na místě bylo zjištěno, že jeden z aktérů utrpěl zranění v obličeji, byla proto na místo přivolána ZZS a také Policie ČR, kterási věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 3.11.2010 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 5.11.2010 řešila hlídka MP Šumperk na nám. Republiky vzájemné fyzické napadení dvou mužů. Věc byla zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 6.11.2010 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Penny Market k muži, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za obdobný čin potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 6.11.2010 ve 23,30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. M.R. Štefánika dva mladíky, kteří převrátili odpadkový koš. Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 7.11.2010 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje znečištění veřejného prostranství mladíkem, který zde rozbil skleněnou láhev. Věc byla projednána v blokovém řízení.

Dále bylo řešeno 11 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 2 byli předáni majitelům, 1 byl převezen do útulku a 1 je umístěn v odchytovém kotci MP.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 8.11.2010 14:06:54 | přečteno 1499x | hrachovina
load