Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 1.-14.12.2008

V období od 1.-6.12.2008 zadrželi strážníci Městské policie Šumperk v ulicích města díky dobré místní a osobní znalosti 3 osoby, hledané Policií ČR. Všechny tyto osoby byly omezeny na osobní svobodě a předvedeny na Policii ČR k provedení dalších úkonů.

Dne 6.12.2008 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje porušování OZV o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství, kterého se dopustili dva muži. Oběma byla za jejich jednání uložena bloková pokuta.

Dne 6.12.2008 zadržela hlídka MP Šumperk 2 pachatele krádeže v marketech. Při zjišťování totožnosti vyšlo najevo, že oba byli v posledních 3 letech za obdobný čin potrestáni. Byli proto omezeni na osobní svobodě a předáni Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 8.12.2008 bylo telefonicky oznámeno, že na ul. Gen. Svobody nějací mladíci převracejí popelnice. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která tuto skupinu zadržela. Podařilo se zjistit pachatele, kterému byla za jeho jednání uložena bloková pokuta a převrženou popelnici dal do původního stavu.

Dne 10.12.2008 zadržel strážník Městské policie Šumperk, toho času mimo službu, na ul. Šumavské muže, který nesl cca 20 m měděného kabelu. U tohoto pachatele byla zajištěna pilka a další nářadí, které použil při krádeži. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Dále bylo řešeno celkem 14 krádeží v obchodech.

Bylo odchyceno5 psů, z nichž 4 byli předáni majitelům a 1 je umístěn v odchytovém kotci MP.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.12.2008 13:48:45 | přečteno 1644x | hrachovina
load