Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk z 22.3.2010

Dne 22.3.2010 v 11,50 hod. bylo telefonicky oznámeno na Městskou policii Šumperk loupežné přepadení pokladny na nádraží Českých drah. Na místo byly neprodleně vyslány hlídky MP Šumperk a událost byla okamžitě oznámena Policii ČR. Jakmile strážníci dorazili na nádraží, dal se před nimi pachatel na útěk. Vyběhl před nádražní budovu a utíkal po ul. Jesenické směrem k baru U Markéty, kde odbočil ke kolejím a podél kolejí prchal k ul. Lidické. Strážníci ho po krátkém pronásledování zadrželi za železničním přejezdem na ul. Lidické, kde ho omezili na osobní svobodě a předali i se zbraní, jednalo se o plynovou pistoli, Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu loupeže. Nikdo nebyl zraněn, ke škodě na majetku nedošlo.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 23.3.2010 8:56:15 | přečteno 1853x | hrachovina
load