Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Technologické centrum, elektronická spisová služba a vnitřní integrace úřadu ORP Šumperk

RM schválila vypsání otevřeného nadlimitního řízení na dodavatele projektu „Technologické centrum, elektronická spisová služba a vnitřní integrace úřadu ORP Šumperk“.

„Technologické centrum, elektronická spisová služba a vnitřní integrace úřadu ORP Šumperk“ (dále jen projekt) je investicí, na kterou město Šumperk získalo dotaci z prostředků EU. Realizace tohoto projektu je důležitá pro splnění strategie implementace eGovernmentu v ORP Šumperk v návaznosti na výsledky zpracované studie proveditelnosti a podané žádosti o finanční podporu. Realizací projektu se vytváří koncept rozvoje IS podle místních a regionálních podmínek v technologické oblasti i v oblasti provozního a personálního zajištění jeho rozvoje. Účelem projektu je vybudováním technologického centra ORP Šumperk vytvořit podmínky pro realizaci hostingového řešení spisové služby pro organizace města, obce a organizace obcí ve správním obvodu a zlepšení vnitřní integrace úřadu.

Projekt obsahuje tři části:

  • Zřízení technologického centra (TC) obce s rozšířenou působností Šumperk, včetně vytvoření podmínek pro zajištění povinných služeb - část A,
  • Upgrade elektronické spisové služby ORP Šumperk a pořízení elektronické spisové služby obcím a organizacím ve správním obvodu ORP Šumperk - část B,
  • Vnitřní integrace Městského úřadu ORP Šumperk - část C.

Očekávané přínosy: Vytvoření dostatečně robustní, škálovatelné, bezpečné, stabilní, vysoce dostupné a konfigurovatelné technické infrastruktury TC, odolné proti výpadkům, která umožňuje provoz klíčových aplikací, informačních systémů, služeb a jejich vnitřní integraci se zabezpečením dohledu a servisu nad provozem TC po dobu 12 hodin / 5 dní v týdnu.

Ing. Andrea Dostálová, tisková mluvčí

Vytvořeno 6.12.2010 15:31:58 | přečteno 2087x | jahnova
load