Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperk nabízí nové propagační předměty

Oplatky Malá Vídeň

Šumperská radnice přichází s novou nabídkou propagačních předmětů. Po tričku s novým logem Šumperka se do prodeje dostávají nové samolepky se sloganem „Šumperk – Živá brána Jeseníků“. Novinkou jsou i oplatky Malá Vídeň a rozšíření sortimentu turistických vizitek o kostel Zvěstování Panny Marie.

  

 „Oplatky, nálepky a vizitky jsou v prodeji v informačním centru, v informacích na radnici a v turistickou sezónu od 1. června budou rovněž v prodeji na stanovišti průvodců a pokladně expozice Čarodějnické procesy,“ říká k propagačním předmětům referent oddělení kultury a vnějších vztahů Bohuslav Vondruška a doplňuje, že kompletní nabídka suvenýrů je na webových stránkách města Šumperka v odkazu turistické  informace. Nové nálepky se dají pořídit za symbolické 2 Kč a 4 Kč dle velikosti, turistická vizitka tradičně za 12 Kč. Prodejní cena oplatků Malá Vídeň je 30 Kč. Z boční strany krabičky je navíc bonus v podobě vstupenky na prohlídkový okruh „Zrození Malé Vídně“.

„Oplatky se vyrábí v Bílé Vodě u Javorníku s nejrůznějšími příchutěmi (oříškové, kakaové, vanilkové, skořicové, kokosové, sezamové) a při jejich výrobě nejsou používány žádné konzervační látky. Oplatkům byla udělena regionální značka „Jeseníky originální produkt“. Koupí oplatků navíc zákazníci podpoří sociální projekty Charity Česká republika,“ vyjmenovává na závěr Vondruška.MgA. Kamil Navrátil, tiskový mluvčí

Vytvořeno 9.5.2012 16:11:44 | přečteno 2213x | navratil
load