Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperany zaveze zadarmo parní vlak do Nysy

Pozvánka na výlet parním vlakem.

Šumperané se mohou vydat parním vlakem do polské Nysy, kde proběhnou první srpnový víkend Dny Tvrze Nysy. Odjet do partnerského města mohou bezplatně parním vlakem ze Šumperka. Podmínkou je přihlásit se do pondělí 27. července.

„Nabídka se týká soboty 1. srpna. Parní vlak vyjíždí ze Šumperka v 6:55 ráno a zpět se vrátí ve 21:28 s tím, že jeden z vozů bude jídelní. Šumperanům navíc město zaplatí i cestovní pojištění,“ říká tisková mluvčí šumperské radnice Andrea Jahnová. V Nyse je pro návštěvníky připraven na Solném a hlavním náměstí bohatý program. Ten pak vyvrcholí ukázkou bitvy z roku 1807 na bitevním poli u Fortu II., kam budou zdarma jezdit kyvadlové autobusy.

„Vzhledem k tomu, že počet míst je omezený, měli by se zájemci přihlásit co nejdříve,“ zdůrazňuje Jahnová. Kontaktovat podle ní mohou Alenu Sidorovou, a to buď telefonem na čísle 583 388 609 nebo elektronicky prostřednictvím e-mailu alena.sidorova@musumperk.cz. Veškeré potřebné údaje, tedy jméno, příjmení, datum narození, název pojišťovny, adresu a kontakt, je nutné nahlásit do pondělí 27. července.

Zuzana Kvapilová
Šumperský zpravodaj

Šumperský zpravodaj naleznete v elektronické podobě i na webových stránkách města Šumperka zde.

2009 07 22 plakat parni vlak, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 21.7.2009 8:31:22 | přečteno 5751x | jahnova
load