Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Šumperáci si přivezli pádlo

IMG 1412

Pádlo pořadatele Celostátní vzájemné výměny zkušeností (CVVZ) převzali minulý víkend v Hradci Králové oddíly ze Šumperska. Příští rok se tak setkání vedoucích oddílů, zaměřených na volnočasovou výchovu mládeže, přesune do Šumperka. Pořadatelé očekávají, že by se do města mohlo za rok vydat až šest stovek účastníků.

Šumperské setkání , společně uspořádají  oddíl České tábornické unie (ČTU) T.O. Kamarádi Šumperk, společně s občanským sdružením TOPATOM ze Zábřeha  a šumperskou pobočkou Sdružení přátel Jaroslava Foglara(SPJF) ve dnech 16.- 18.11. 2012.

Pořadatelé dvacáté první CVVZ navazují na zkušenosti s pořádáním akce menšího rozsahu a to takzvané RVVZ (regionální vzájemné výměny zkušeností), na které se tradičně setká kolem stovky lidí. Příprava této akce bude nejspíš vyžadovat zapojení mnohem širšího okruhu lidí. Výkonný štáb však věří v podporu regionálních příznivců.

Celostátní vzájemné výměny zkušeností se pořádají každoročně, vždy v jiném městě. Vedoucí oddílů zaměřených na volnočasové aktivity dětí a mládeže zde představují své oddíly, přinášejí zkušenosti a nabízejí možnost jejich sdílení. Kromě toho pořadatelé účastníkům představují město, ve kterém se akce koná a jeho okolí. CVVZ by tak mohla přilákat nejen do Šumperka města zvaného Brána Jeseníků, spoustu nových návštěvníků.

Hana Kobzová

Vytvořeno 28.11.2011 15:21:33 | přečteno 2039x | hrachovina
load