Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stomatologická služba první pomoci

Rozpis služeb první pomoci stomatologů v okresu Šumperk v roce 2009.

Od 01.04.2008 nastala změna v organizaci stomatologické služby první pomoci v okresech Šumperk a Jeseník. Stomatologové oblastní stomatologické komory začali sloužit tuto službu v okresech Šumperk a Jeseník o sobotách, nedělích a ve svátky ve svých vlastních ordinacích.

Dále o jménu a adrese LSPP službu konajícího zubního lékaře se mohou občané informovat na:

  1. telefonním čísle Zdravotnické záchranné služby: 585 544 444 a dále
  2. webových stránkách Krajského úřadu Olomouckého kraje: www.kr-olomoucky.cz v oddílu zdravotnictví a pododdílu stomatologická LSPP (přímý odkaz zde).

Vzhledem k možným změnám ve službách lékařů (nemoc apod.) Krajský úřad Olomouckého kraje doporučuje informovat se o místě služby na tel. 585 544 444.

Seznam stomatologů sloužících stomatologickou službu první pomoci v Šumperku:
ikona souboruStomatologická LSPP 2009 Šumperk

Vytvořeno 22.12.2008 16:45:19 | přečteno 3505x | jahnova
load