Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starostou města Šumperka bude opět Zdeněk Brož

Zastupitelstvo města Šumperka v pondělí 8. listopadu 2010 na svém ustavujícím zasedání zvolilo pro volební období 2010-2014 „staronové“ vedení města Šumperka.

Zastupitelstvo na svém zasedání zvolilo i dalších šest členů Rady města Šumperka. Společně s vedením města tedy v Radě města Šumperka zasedne Ing. Alena Šmotková (Suverenita - Blok J. Bobošíkové), RNDr. Jan Přichystal (ČSSD), Ing. Jiří Gonda (ČSSD), Mgr. Ing. Jan Havlíček (Nezávislá volba), Ing. Ivo Vykydal (Top 09) a PaedDr. Milan Polášek (Nezávislá volba).

Po volbě členů rady následovala volba předsedy finančního výboru a předsedy kontrolního výboru. Předsedou finančního výboru stal Ing. František Merta (KSČM), předsedou kontrolního výboru jeho stranický kolega Stanislav Grygar (KSČM).

Ing. Andrea Dostálová,
tisková mluvčí

Vytvořeno 9.11.2010 12:47:21 | přečteno 3761x | jahnova
load