Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starosta Zdeněk Brož předal výtěžek z prodeje vánočních štol

Zdeněk Brož

Díky prodeji vánočních štol, koblížků a svařeného vína z partnerského města Bad Hersfeldu, který proběhl v rámci akce Vánoce na Točáku, byly získány prostředky pro Dětský klíč, o.p.s.

Výtěžek z prodeje 17.769 Kč předal starosta města Šumperka Mgr. Zdeněk Brož paní Ing. Věře Nedomové, předsedkyni správní rady Dětského klíče v úterý 21. prosince. Podobný prodej proběhl i v Bad Hersfeldu. Výtěžek 600 € z prodeje tradičního českého cukroví putuje na účet tamní nemocnice.

MgA. Kamil Navrátil, tiskový mluvčí

Vytvořeno 23.12.2010 11:52:00 | přečteno 3393x | navratil
load