Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovní hry MŠ 2008

Mateřská škola Libina reprezentující Šumperk vyhrála první místo ve Sportovních hrách MŠ Olomouckého kraje.

Letos proběhl v Olomouckém kraji již druhý ročník Sportovních her MŠ. Za okres Šumperk soutěžily děti z Mateřské školy Libina, které díky svému úsilí dosáhly na příčku nejvyšší - na první místo. V Olomouckém kraji se těchto her zúčastnilo 10 mateřských škol, soutěžilo se ve čtyřech disciplinách - štafetový běh, hod do dálky, překážková chůze a pětiskok. Druhé místo patří dětem z MŠ Uničov a třetí místo vybojovaly děti z MŠ Mohelnice, Na Zámečku 10.

Poděkování patří nejen dětem z MŠ Libina, ale také paní ředitelce Arance Jarošové, která věnovala celé akci maximum svého času a ve spolupráci s pedagogickými kolegyněmi v mateřské škole vybrala vítězný tým dětí, který vzešel ze sportovních her, které uspořádala v rámci mateřské školy v Libině.

Přehled konečných výsledků - ikona souboruzde.

Tisková zpráva sdružení Happy Time - ikona souboruzde

Více informací o Sportovních hrách mateřských škol najdete na webových stránkách www.rodinnesportovnihry.cz.

Vytvořeno 26.6.2008 10:39:22 | přečteno 2297x | jahnova
load