Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sport v Šumperku

Šumperk mapuje historii i současnost sportu ve městě.

Město Šumperk připravuje knihu o sportu v Šumperku - knihu o bohaté historii i o současnosti, o sportovních odvětvích a výsledcích, o příbězích šumperských sportovců.

Na knize bude pracovat kolektiv autorů, jejichž jména není třeba příliš představovat - Libor Dvořáček (nedávno zmapoval dění v šumperském basketbalu), Vladimír Šimíček (republikový místopředseda a tajemník Českého svazu tělesné výchovy - Okresní sdružení Šumperk) a Mgr. Drahomír Polách (městský historik), který říká: „Byla by škoda nevydat publikaci, která by popsala historii i současnost sportu v Šumperku. Určitě narazíme na spoustu zajímavých dokumentů, ale i příběhů mnoha sportovců.".

Kolektiv autorů prosí o pomoc nejen zástupce jednotlivých sportovních odvětví, ale i veřejnost - pokud máte jakékoliv materiály, fotografie, medaile, dresy, ročenky, nebo třeba osobní vzpomínky, obraťte se na Drahomíra Polácha, tel.: 583 388 688, mobil: 721 670 287, e-mail: drahomir.polach@musumperk.cz.

Vytvořeno 2.6.2008 13:33:23 | přečteno 3524x | jahnova
load