Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž Zlatý erb 2008

Zlatý erb - logo

Město Šumperk získalo 1. místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2008

V pondělí 17. března 2008 v dopoledních hodinách proběhlo v kongresovém sále krajského úřadu Olomouckého kraje vyhlášení prestižní soutěže Zlatý erb o nejlepší internetové stránky měst a obcí. Výsledky krajského kola Olomouckého kraje byly vyhlášeny za přítomnosti hejtmana Olomouckého kraje RNDr. Ivana Kosatíka a 1. náměstka hejtmana Olomouckého kraje Ing. Pavla Horáka. Město Šumperk získalo ocenění nejvyšší - 1. místo v kategorii nejlepší webové stránky města. Díky tomuto ocenění postupuje město Šumperk do celostátního finále.

Ocenění převzal z rukou hejtmana RNDr. Ivana Kosatíka Ing. Marek Zapletal, 1. místostarosta města Šumperka společně s Ing. Pavlem Kouřilem, vedoucím oddělení informatiky.
Zlatý erb - ocenění, obrázek se otevře v novém okně

Letošní ročník soutěže, kterou pořádá Sdružení Zlatý erb, slaví dvě jubilea - celkově je již desátým v pořadí a do pátého ročníku dospělo vyhlašování krajských kol. Z Olomouckého kraje se do soutěže zapojilo celkem 24 měst a obcí, ze všech krajů bylo přihlášeno rekordních 592 soutěžních webů, služeb a turistických prezentací. Další informace, bodové hodnocení jednotlivých porotců a fotogalerii z ceremoniálu naleznete na webových stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz.

Pořadí krajského kola soutěže Zlatý erb 2008
Nejlepší webová stránka města:
1. Šumperk ( https://www.sumperk.cz )
2. Šternberk ( http://www.sternberk.eu )
3. Moravský Beroun ( http://www.morberoun.cz )
Nejlepší webová stránka obce:
1. Grygov ( http://www.grygov.cz )
2. Náměšť na Hané ( http://www.namestnahane.cz )
3. Libina ( http://www.libina.cz )
Nejlepší elektronická služba:
1. Mohelnice: Elektronické formuláře
2. Hanušovice: On-line katalog Městské knihovny
3. Náměšť na Hané: Videoprůvodce
Cena veřejnosti:
Tučín ( http://www.tucin.cz )

Vytvořeno 17.3.2008 21:41:23 | přečteno 3217x | jahnova
load