Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozsáhlé přerušení dodávky elektřiny

V úterý 20. dubna 2010 bude z důvodu zajištění nezbytných prací na zařízení distribuční soustavy přerušena dodávka elektřiny.

Dne 20. dubna 2010 od 8:00 do 16:00 hodin bude přerušena dodávka elektřiny v části města Šumperk - ulice Temenická od požární zbrojnice směr Bohdíkov, Bohdíkovská, Hrabenovská, Holandská, Belgická, Lucemburská, Italská, Francouzská, Potoční, Gagarinova, Tylova, Bratrušovská, Denisova, Riegrova, Reissova, U Sanatoria, Kosmonautů, Pod Lesem, Zahradní, část ulice Gen. Krátkého, Vítězná č.p. 185, Pod Vyhlídkou, Na Kopečku a část ulice Jiřího z Poděbrad od Alba elektro směr Kaufland.

Od 14:00 do 16:00 hodin bude přerušena dodávka elektřiny v části města Šumperk ulice Muchova, Trnkova a ulice Zábřežská od krematoria směr Zábřeh.

Oblast vypnutí dodávky el. proudu bude označena letáky.

Více informací v oznámení od společnosti ČEZ Distribuce, a.s.

ikona souboruOznámení 20.04.2010 8:00 - 16:00 hodin

ikona souboruOznámení 20.04.2010 14:00 - 16:00 hodin

Vytvořeno 2.4.2010 9:41:08 | přečteno 3021x | jahnova
load