Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce a rozšíření Městské knihovny v Šumperku

knihovna

Městská knihovna v Šumperku bude rekonstruována podle návrhu Ing. arch. Petra Doležala.

V lednu 2008 Rada města Šumperka schválila výběr architektonické studie na akci "Rekonstrukce a rozšíření Městské knihovny v Šumperku" zpracovanou Ing. arch. Vítem Janků. Vítězná studie byla prezentována i na webových stránkách města Šumperka (tisková zpráva a prezentace studie zde).

Ani v jednom ze dvou kol nebyl vybrán projektant, bohužel nebylo možné se domluvit na garanci ceny“, vysvětluje starosta města Zdeněk Brož. Z tohoto důvodu bylo vypsáno nové zjednodušené podlimitní řízení za zpracování projektové dokumentace dle architektonické studie Ing. arch. Petra Doležala. Navrženou architektonickou studii Vám v tuto chvíli představujeme.

http://proxy.musumperk.cz/knihovna/

Zájemci si mohou studie prohlédnout v Městské knihovně Šumperk, všechny jsou uloženy v příruční knihovně, odkud je možné si je zapůjčit do čítárny.

Ing. Andrea Jahnová,
tisková mluvčíVytvořeno 30.9.2008 9:28:09 | přečteno 4580x | jahnova
load