Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka

venuše, autor: Houska

V sobotu 21. srpna 2010 se v přízení budovy radnice ve 14:00 hodin koná Slavnostní odhalení sochy Venuše a následně setkání a požehnání u zrekonstruovaného Morového sloupu.

Dovolujeme si Vás pozvat na Slavnostní odhalení sochy Venuše z Capuy, které se bude konat v sobotu 21. srpna 2010 od 14:00 hodin v přízemí budovy radnice (nám. Míru 1).

Více informací k restaurování včetně fotografií nelaznete na webových stránkách restaurátora zde.

Od 14:30 hodin bude následovat setkání u Morového sloupu, kterého se zúčastní také zástupci německého města Bad Hersfeld, které na restaurování přispělo nemalou částkou.

Vytvořeno 11.8.2010 16:53:08 | přečteno 1744x | jahnova
load