Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Povodně 2009

Veřejná sbírka Olomouckého kraje na pomoc obcím, neziskovým organizacím a jednotlivcům postiženým bleskovými záplavami na Hranicku a Jesenicku v červnu 2009.

Olomoucký kraj připravil na pomoc oblastem postiženým povodněmi finanční sbírku. Finanční dary je možné zasílat na bankovní účet číslo 24100217/0100, a to od 6. července do 30. listopadu 2009.

"Ve spolupráci se starosty a Radou Olomouckého kraje pohlídáme, aby se dostalo na každou z 29 obcí, které zasáhla velká voda. Víme, že mediálně nejznámější obce dostávají pomocnou ruku ze všech stran. Pomůžeme i těm méně viditelným, kde povodeň napáchala téměř stejnou nebo jen o málo menší spoušť," vysvětluje princip rozdělení peněz hejtman Martin Tesařík.

Podrobnější informace naleznete na adrese www.kr-olomoucky.cz/povodne2009.

Vytvořeno 10.8.2009 13:58:36 | přečteno 2166x | jahnova
load