Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poslední Farmářské trhy v Šumperku v roce 2011 proběhnou 4. a 5. listopadu

Jako i v jiných městech i v Šumperku se s úspěchem uchytily v poslední době oblíbené Farmářské trhy. Letošní sezónu uzavřou farmáři v pátek 4. a v sobotu 5. listopadu.

Na stáncích najdou kupující tradiční kvalitní uzeniny, sýry, čerstvé pečivo, frgály, ovoce a zeleninu od místních farmářů, uzené ryby, luštěninové výrobky, koření, med, teplou medovinu i svařák, keramiku a nejrůznější řemeslné výrobky a mnoho dalšího. „V rámci trhů představí Okresní Agrární komora Šumperk projekt Ministerstva zemědělství "Regionální potravina Olomouckého kraje". Návštěvníci se budou moci nejen informovat o pravidlech a podmínkách soutěže, ale mohou vítězné výrobky i ochutnat,“ říká hlavní organizátorka šumperských farmářských trhů Ing. Lucie Hošková. Kromě regionální potraviny se veřejnost na posledních farmářských trzích v Šumperku seznámí i s novou značkou  "Jeseníky - originální produkt", kterou prezentuje MAS Horní pomoraví o.p.s.
Farmářské trhy nejsou jen o nakupování, neodmyslitelně k nim patří i bohatý doprovodný program, tentokrát s hudebním vystoupením bluesgrasové kapely Slza. Závěrečné trhy začnou vždy v osm hodin ráno, v pátek potrvají do 16 hodin, v sobotu budou ukončeny v pravé poledne.

"Chtěla bych poděkovat všem, kteří letos přišli a podpořili Farmářské trhy v Šumperku, zejména vedení města Šumperka, jmenovitě pak paní Harbichové z oddělení kultury a vnějších vztahů, za pomoc při realizaci úspěšného projektu,“ vyjádřila se na závěr Lucie Hošková. Trhy finančně podpořil Olomoucký kraj a Ministerstvo životního prostředí.

 

Více informací o této akci se dozvíte na Radiu Haná 103,3 FM.

plakat listopad   Hana 2, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 27.10.2011 15:06:02 | přečteno 2460x | hrachovina
load