Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podepsat můžeš, přečíst musíš

Právní osvěta

Orientaci občanům ve světě smluv a půjček napomáhá preventivní vzdělávací kampaň Podepsat můžeš, přečíst musíš - Jak nespadnout do dluhové pasti.

Sdružení českých spotřebitelů, o.s., které realizuje projekt již od roku 2005, upozorňuje spotřebitele na možná úskalí, se kterými se mohou setkat při podpisu smluv o finančních půjčkách a úvěrech.

Leták - Odpovědné půjčování, Jak nespadnout do dluhové pasti

Více informací naleznete na webových stránkách www.vaspodpis.cz.

Vytvořeno 29.10.2009 15:11:48 | přečteno 1851x | jahnova
load