Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Plán zimní údržby komunikací

Zastupitelstvo města Šumperka vzalo na vědomí plán zimní údržby místních komunikací na území města Šumperka pro zimní období 2008/2009.

Ing. Luděk Šperlich, ředitel Podniků města Šumperka a.s., zpracoval a předložil Plán zimní údržby místních komunikací na území města Šumperka pro zimní období 2008/2009. „Plán vychází z plánu zimní údržby komunikací z minulých let, který byl zásadně aktualizován dle připomínek občanů nebo dle změn rozsahu spravovaného majetku. Do plánu jsou zařazena také nově vyznačená parkovací místa pro postižené občany,“ upřesnil tvorbu plánu Ing. Šperlich. „Plán ZÚ je také doplněn o úseky, které jsou udržovány ručně,“ doplnil na jednání zastupitelstva ředitel PMŠ.

Plán zimní údržby bude zveřejněn na webových stránkách města Šumperka v sekci Komunální služby - Komunikace - Plán zimní údržby 2008 - 2009.

Ing. Andrea Jahnová
tisková mluvčí

Vytvořeno 29.10.2008 13:36:48 | přečteno 2651x | jahnova
load