Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Plán zimní údržby komunikací 2009/2010

Zastupitelstvo města Šumperka schválilo na svém zasedání dne 22. října 2009 Plán zimní údržby komunikací.

Plán zimní údržby komunikací se liší od minulých let, je kompletně přebudován plán údržby chodníků,“ vysvětlil důvod změn Luděk Šperlich, ředitel Podniků města Šumperka, které mají úklid veřejného prostranství ve své gesci. Chodníky jsou roztříděny do čtyř kategorií, dle vytíženosti a přístupnosti chodníků. Na úklid prvních tří kategorií se bude využívat technika, čtvrtá kategorie se bude uklízet ručně, bude se využívat pracovníků tzv. Veřejné služby. „V souvislosti se změnou plánu údržby počítáme s navýšením nákladů o 900.000,- Kč,“ poukázal na změnu nákladů Šperlich. „I při zapojení veškeré techniky a pracovníků veřejné služby není možné při kalamitních situacích uklidit vše hned, pokusíme se ale udělat, co bude možné,“ doplnil starosta Zdeněk Brož.

Plán zimní údržby komunikací bude zveřejněn na webových stránkách města Šumperka v oddílu Komunální služby.

Ing. Andrea Jahnová,
tisková mluvčí

Vytvořeno 26.10.2009 11:20:30 | přečteno 1812x | jahnova
load