Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pietní vzpomínka

Město Šumperk a Český svaz bojovníků za svobodu si Vás dovolují pozvat na PIETNÍ VZPOMÍNKU konanou u příležitosti 63. výročí osvobození naší vlasti a ukončení druhé světové války.

Vzpomínka se bude konat ve středu 7. května 2008 v 9:00 hodin u památníku Bratrušovské tragédie u Bratrušova. Pro účastníky bude přistaven autobus na parkovišti u hotelu Grand v Šumperku se zastávkou u šumperské restaurace „Pod Kaštanem“. Odjezd autobusu 7. května 2007 v 8:30 hodin.

Vytvořeno 29.4.2008 15:23:45 | přečteno 1952x | jahnova
load