Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Otázka pro Hru civilní ochrany

Otázka č. 1zní:
Jak se nazývá některý z krizových stavů ?
Hra je akcí civilní ochrany. Jedná se o součást vzdělávání a informování občanů o záležitostech souvisejících s mimořádnými událostmi a krizovými situacemi. Je vhodné připomenout, že podle pravidel hry má reakce na otázku obsahovat odpověď a místo vývěsky civilní ochrany, ve které byla odpověď zjištěna. Autor takovéto odpovědi bude zahrnut do posouzení za účelem udělení odměny v souladu s pravidly. Pravidla viz.Hra civilní ochrany.
Vytvořeno 14.2.2012 11:49:57 | přečteno 1433x | hrachovina
load