Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Organizace stomatologické služby první pomoci

Od 01.04.2008 nastala změna v organizaci stomatologické služby první pomoci v okresech Šumperk a Jeseník.

Oblastní stomatologická komora (OSK) v Šumperku a Jeseníku změnila od 01.04.2008 organizaci a poskytování stomatologické služby první pomoci (LSPP) o sobotách, nedělích a ve svátky. Stomatologové OSK nebudou sloužit v prostorách Zdravotnické záchranné služby v Šumperku a Jeseníku a chtějí sloužit tyto služby ve svých vlastních ordinacích, tak jak je to zvykem např. v Rakousku, Německu nebo Itálii.

O jménu a adrese LSPP službu konajícího zuního lékře se mohou občané informovat na:

Seznam stomatologů sloužících stomatologickou službu první pomoci v Šumperku:
ikona souboruStomatologická LSPP 2008 Šumperk.

Vytvořeno 17.4.2008 16:15:56 | přečteno 4049x | jahnova
load