Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Omluva občanům

V pondělí 31.03.2008 a v úterý 01.04.2008 nastaly komplikace s informačním systémem u agendy vozidel. Zpráva s omluvou a vysvětlením ze dne 02.04.2008 od Ing. Tomáše Holendy, ředitele odboru informatizace veřejné správy Ministerstva vnitra ČR, je přiložena.

Vazena pani tajemnice, vazeny pane tajemniku,

omlouvame se Vam, obcanum ve vasem spravnim obvodu i vasim pracovnicim za prepazkami u agendy vozidel. Ti vsichni jsou nyni dotceni neprijemnymi komplikacemi s nasim inovovanym informacnim systemem, ktery v pondeli 31/3 cast dne zcela stal a vcera (1/4) mel prevaznou cast dne velmi dlouhe odezvy. Na odstraneni zavady s resitelskou firmou intenzivne pracujeme. Predpokladame, ze dnes jiz by hlavni problemy noveho reseni mely byt odstraneny.

O dalsim vyvoji situace Vas budu informovat zitra rano.

Jeste jednou se omlouvam

Tomas Holenda
reditel odboru MV

Vytvořeno 2.4.2008 12:01:25 | přečteno 1798x | jahnova
load