Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

O titul mistryň ČR ve futsale se bude bojovat v Šumperku

plakat futsal

Mistrovství České republiky ve futsalu žen se odehraje v prostorách šumperského zimního stadionu v sobotu 23. června 2012 od 9 hodin. Na mistrovství republiky se kvalifikuje osm družstev z celé republiky, přičemž sedm účastníků je již jistých, čeká se pouze na vítěze Libereckého kraje. Projekt MČR ve futsale finančně podpořilo město Šumperk.  

„V jednotlivých týmech se představí několik českých fotbalových reprezentantek, v čele s Petrou Divišovou, která opět oblékne dres celku Chemcomex Sokol Vysočany. Zároveň bude turnaj nominačním pro ženskou futsalovou reprezentaci, která by měla v následujícím období odehrát i domácí mezinárodní turnaj,“ prozrazuje mediální manager MČR ve futsale Jaroslav Svoboda.

Účastníci finálového turnaje MČR 2012 jsou Chemcomex Sokol Vysočany (obhájce trofeje), FC Rychlá Rota (kvalifikant ze Strahovské ligy), SBA Expert Hummel Praha (kvalifikant z Pražského přeboru) AC Gamaspol Jeseník (kvalifikant z Olomouckého přeboru), ŠT ZOO Ústí nad Labem (kvalifikant z Ústeckého přeboru), Sokol Jindřichův Hradec (kvalifikant z Jihočeského přeboru), SK Rakovník (kvalifikant ze Středočeského přeboru), O vítězi Libereckého přeboru se rozhoduje mezi celky Baumit Jablonec nad  Nisou a Démoni Česká Lípa, finálové zápasy jsou plánovány na neděli 17. 6. 2012.

„Srdečně zveme všechny na vrcholnou akci ženského futsalu, která se na území České republiky každoročně koná. Věříme, že tato akce naláká diváky, neboť ženský futsal se progresivně vyvíjí, každoročně jsou zakládány nejen nové oddíly, ale zvláště pak i soutěže,“ říká na závěr Svoboda.

Aktuální informace o turnaji jsou k dispozici na oficiálním webu turnaje www.futsalzeny2012.cz 

Vytvořeno 15.6.2012 15:52:52 | přečteno 2403x | navratil
load