Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nový územní plán Šumperka

Od prosince 2008 vzniká nový územní plán pro Šumperk. Tento strategický dokument pro město na základě výběrového řízení zpracovává firma KNESL+KYNČL s.r.o., která uzavřela smlouvu s městem o zhotovení územního plánu. Pořizovatelem územního plánu pro město Šumperk je Městský úřad Šumperk, odbor strategického rozvoje, územního plánování a investic. Předpokládaný termín dalšího veřejného projednání je květen - ; červen 2011.

V loňském roce byl projednán koncept nového územního plánu Šumperka. Veškeré připomínky a námitky občanů byly dne 22. dubna 2010 předloženy zastupitelstvu města k samostatnému projednání.

Na základě projednaného konceptu územního plánu byly vyhotoveny tzv. „Pokyny pro zpracování návrhu územního plánu“, které dne 17. června 2010 opět schválilo zastupitelstvo města. Tyto pokyny byly předány zpracovateli územního plánu s požadavkem na zhotovení návrhu územního plánu Šumperka 19. ledna 2011 převzalo město Šumperk dle smlouvy o dílo od zpracovatele návrh územního plánu Šumperka a předalo ho pořizovateli k následnému projednání.

Termín konání veřejného projednání a lhůta pro podávání námitek a připomínek, která trvá 30 dní, bude včas zveřejněna oznámením veřejnou vyhláškou na úřední desce města, internetových stránkách města a v šumperském Zpravodaji.

Návrh územního plánu v papírové podobě bude k nahlédnutí na Městském úřadě Šumperk, Jesenická 31, odboru územního plánování a investic, dále na radnici v Šumperku, náměstí Míru 1, v kanceláři místostarosty ing. Marka Zapletala. V elektronické podobě bude zveřejněn na internetových stránkách města.

komiks schema up, obrázek se otevře v novém okně

Stručný průvodce světem územního plánování

ikona souboruNový územní plán - podrobné seznámení

Vytvořeno 18.2.2011 11:35:39 | přečteno 6115x | navratil
load