Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nový člen zastupitelstva

Zastupitelstvo města Šumperka má „nového“ člena.

Ing. Petr Kuba, nyní již bývalý zastupitel města Šumperka, změnil své trvalé bydliště a již není občanem města Šumperka. Z tohoto důvodu převzal jeho zastupitelské křeslo kolega z Komunistické strany Čech a Moravy - pan Mojmír Janků.

Pan Janků, který byl zastupitelem v minulém volební období, své členství v Zastupitelstvu města Šumperka potvrdil slibem zastupitele dle § 69 odst. 2 zákona č. 128/2000 Sb. v platném znění: „Slibuji věrnost ČR. Slibuji na svou čest a svědomí, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu města a jeho občanů a řídit se Ústavou a zákony ČR“.

Seznam zastupitelů společně s jednacím řádem, plánem zasedání a výsledky hlasování naleznete na webových stránkách města Šumperka - zde.

Ing. Andrea Jahnová
tisková mluvčí

Vytvořeno 4.11.2008 14:03:11 | přečteno 2213x | jahnova
load