Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nové veřejné toalety v Šumperku

V Šumperku je otevřeno nově vybudované veřejné WC ve zrekonstruovaných prostorách západního křídla tzv. Pavlínina dvora.

Investiční akce Výstavba veřejných WC včetně zázemí v areálu Pavlínina dvora byla dokončena, nové veřejné toalety vybudované v západním křídle Pavlínina dvora nahradily původní, umístěné ve východním křídle.

Od 1. února 2008 veřejné WC provozuje sedm dní v týdnu Charita Šumperk jako chráněné pracoviště (chráněnou dílnu) pro osoby se změněnou pracovní schopností. V dámské části toalet se nachází sedm kabinek, v pánské části tři kabinky a sedm pisoárů, samozřejmostí je toaleta pro imobilní občany.

Provozní doba
pondělí - pátek 7:00 - 21:00 hodin
sobota - neděle 8:00 - 18:00 hodin

Ing. Andrea Jahnová, tisková mluvčí
Mgr. Vlastimil Štrpka, ředitel Charity Šumperk

Vytvořeno 5.2.2008 12:15:37 | přečteno 3153x | jahnova
load