Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nová telefonní čísla

Se změnou orientačního a informačního systému v budovách, ve kterých sídlí Městský úřad Šumperk, dochází i ke změně klapek na jednotlivých pracovištích.

Nově zaváděný orientační a informační systém, který bude fungovat od 1. prosince 2008, vychází z jednoduchého principu - kanceláře v prvním nadzemním podlaží budovy na ulici Jesenická budou číslovány od 100 výše, ve druhém NP od 200, ve třetím NP od 300. Kanceláře v prvním nadzemním podlaží budovy radnice budou číslovány od 400, ve druhém NP od 500, ve třetím NP od 600, ve čtvrtém NP od 700. Čísla kanceláří od 800 výše a od 900 výše naleznou občané v prvním a druhém nadzemním podlaží bývalé budovy školského úřadu v ulici Lautnerově, kam se postupně stěhuje odbor sociálních věcí.

Celá reorganizace číslování kanceláři slouží k zajištění jednodušší orientace v budovách - úřadovnách Městského úřadu Šumperk. S přečíslováním kanceláří je svázáno přečíslování telefonních klapek v jednotlivých kancelářích tak, aby klapka odpovídala číslu kanceláře (v případě, že v kanceláři pracuje více osob, přičítá se k číslu kanceláře číslo 50).

Abychom předešli komplikacím a výpadkům v průběhu přečíslování na ústředně, dojde k přečíslování v průběhu víkendu 21. - 23. listopadu 2008. Od pondělí 24. listopadu se tedy bude možné na úřad dovolat již jen na nová telefonní čísla. Aktuální telefonní seznam je uveden na webových stránkách města Šumperka - www.sumperk.cz - v pravé horní liště pod fotografiemi odkaz Kontakty.

Aktuální telefonní seznam v tištěné podobě bude přílohou Šumperského zpravodaje, který vychází 10. prosince 2008.

Ing. Andrea Jahnová
tisková mluvčí

Vytvořeno 12.11.2008 11:33:31 - aktualizováno 20.11.2008 14:28:10 | přečteno 4627x | jahnova
load