Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nábor mladých hokejistů

Nábor mladých hokejistů

Od prvního září, každou sobotu a neděli ráno na trénincích přípravky, pořádá klub HK MD ŠUMPERK velký nábor hokejistů z řad dětí narozených v roce 2000 - 2004 (klub neodmítne ani starší či mladší borce). Na části ledové plochy bude pod vedením trenérů probíhat ŠKOLIČKA BRUSLENÍ a na druhé části trénink hokejové přípravky. Každému novému hokejistovi zapůjčíme dle možností HOKEJOVOU VÝSTROJ ZDARMA. Přijďte se naučit bruslit, hrát lední hokej, poznávat nové kamarády i soupeře z velkých i menších klubů. Více informací na tel: 608 884 769 p. Mgr. Miroslav Hornich, nebo na stránkách www.hkmdsumperk.cz, kde naleznete i přesné časy tréninků přípravky. Na první tréninky stačí s sebou pouze teplé oblečení a zimní rukavice.

Vytvořeno 2.10.2009 13:39:02 | přečteno 3222x | kouril
load